Liska

polish version

jestem liska. jasne, na imię mam inaczej, ale nieważne jak. w każdym razie liska.
w sumie kocham książki od kiedy pamiętam, tak samo jak seriale. ludzie sądzą, że jestem walnięta i zboczona, ale ja tam im nie wierzę, no bo co? nie będę się zmieniać dla randomowych dziewczynek z facebooka. nie tym razem.

mam wiele mężów i żon, ale najbardziej na świecie kocham baelisha i haymitcha. chociaż nie, littlefingera. albo coin. senekę. no... w każdym razie ich kocham.
jestem uzależniona od herbaty i wynoszę ją do szkoły, jak rodzice nie patrzą (ale ćśś, wy nic nie wiecie). tak szczerze, to nawet wolę herbatę niż jedzenie. czy coś ze mną źle?

uwielbiam słuchać muzyki, praktycznie wszystkiego, ale i tak przeważa pop i metal. tak, wiem, pop i metal = coś nieokreślonego, ale mają najbardziej sensowne teksty. znaczy mi się najbardziej podobają. w sensie teksty... dobra, nieważne.

a, no i jestem nerdem. takim z aparatem na zębach, interesującym się kosmosem i w ogóle.
ymmm... jeśli ktoś chce mnie hejtować, wyzywać, paplać o coś bez sensu, to zapraszam do mojego adwokata. zawsze przyjmuje ludzi z pretensjami.
a jeśli ktoś chce naprawdę pogadać, to zapraszam w komentarzach, odpowiem najszybciej.
zawsze jestem na fb, więc po prostu podam.
zawsze.
xoxo, liska.
english version

i'm liska. well, i've got another name, but it isn't important for you. just liska.
to be honest, i love books since... yeah, i have been loving books... well, i don't remember when i started. i love tv series as much as books.
people think that i'm crazy, but i don't believe them. i don't have to change myself for random girls from facebook. not this time.
i've got many wives and husbands, but i love baelish and haymitch the most. oh, no, i love littlefinger. nah, coin. well... but i love them all.
my addiction is tea and i bring it to school when my parents don't look at me (but be careful, and you don't know anything). well, i prefer tea than food. what's wrong with me?
i love listening music, all music, but i prefer pop and metal than others. yeah, i know, pop and metal = something strange, but they've got best lyrics. they're my favourite. yeah, we're talking about lyrics... well, just forget it.
oh, and i've forgot, i'm nerd. interested in space etc...
yhm...if anybody hate me and my posts you may talk to my lawyer. he always talk to people who've got problems with me.
but! if someone want to talk only, write to me. i'm always on fb, so i'd answer you.
always.
xoxo, liska.

No comments:

Post a Comment